Przejdź do
sklepu

Stroje kąpielowe marka SHE produkuje od 1999 roku. Ciągłe dążenie do podwyższania jakości wyrobów oraz obsługi klientów mobilizuje nas do nieustannego doskonalenia procesów produkcyjnych oraz kadry pracowniczej. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w produkcji oraz surowców najwyższej jakości sprowadzanych z krajów UE nasze kostiumy kąpielowe są wyrobami na światowym poziomie.Na terenie Polski produkty naszej marki dystrybuowane są do renomowanych sklepów z bielizną za pośrednictwem przedstawicieli handlowych oraz Autoryzowanych Salonów SHE. Taka forma sprzedaży ułatwia klientkom dostęp do naszych strojów kąpielowych oraz gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie.Poza granicami Polski dystrybucją naszych wyrobów zajmują się partnerzy handlowi, są to dystrybutorzy najlepszych marek światowych w branży kostiumów kąpielowych.

16

sie

2018

Czego unikać dobierając strój kąpielowy?

Wymarzony strój kąpielowy nie zawsze zagwarantuje nam atrakcyjną prezencję na plaży. Podobnie jest z komfortem. Nie ma się bowiem co oszukiwać, opalacz na ogół mamy na sobie przez kilka godzin, w miejscu nasłonecznionym. Fakt, że eksponujemy ciało to jedno, jednak - strój taki powinien zapewniać również wygodę. Jakie są najpopularniejsze błędy, które nie tylko rujnują całą wakacyjną stylizację, ale też uniemożliwiają cieszenie się urlopem? Poniżej kilka wskazówek.

więcej

19

lip

2018

Strój kąpielowy na każdą okazję

Wybór stroju kąpielowego podyktowany jest różnymi czynnikami. Błędem jest zwracanie uwagi jedynie na aktualne trendy, ponieważ kobiece sylwetki różnią się od siebie. Poza dopasowaniem kostiumu do figury istotne jest również jego przeznaczenie. Użytkowanie stroju może być mniej lub bardziej intensywnie. Dla kobiet zamierzających zażywać jedynie kąpieli słonecznych mniejszym zmartwieniem będzie odpowiednie wsparcie sylwetki, a większym - jej optymalne wyeksponowanie na plaży.

więcej

15

cze

2018

Eksponuj piękno ciała - na różne sposoby

Sezon wakacyjny niedługo rozkwitnie w pełni. Niezależnie od tego, jak prezentuje się nasza sylwetka może ona zyskać odpowiednią oprawę dzięki dopasowanemu kostiumowi kąpielowemu. Moda plażowa w 2018 roku ponownie odwołuje się do trendów z przeszłości, nadaje im jednak nowe odsłony. Jaki strój kąpielowy wybrać?

więcej

Facebook

01

wrz

2019

#UczestnicyLoveIsland
#LoveIslandWyspaMilosci
#OdkrywamyKarty
#loveislandpolska
#loveislandpolsat
#polsat
#show
@karolinagilonofficial
#shebeachwear...

więcej

05

lip

2019

@olakot_ #shebeachwear #beachwear #bikini ##

więcej

28

cze

2019

więcej

Instagram

Youtube